Szanowni Państwo

W listopadzie 2009 Grzegorz Axentowicz zwrócił się do nas z propozycją ufundowania stypendium socjalnego dla uczniów naszej szkoły. Po jego tragicznej śmierci w grudniu 2009 głównymi fundatorami stypendium są pan Marek Axentowicz i jego córki Ola i Ewa.

Do wszystkich, którzy chcieliby wesprzeć Fundusz – absolwentów, rodziców i przyjaciół Liceum Społecznego w Milanówku – zwracamy się z apelem o wpłaty. Mogą być one jednorazowe lub stanowić zobowiązanie do regularnych wpłat przez pewien czas. W tym drugim przypadku prosimy Darczyńcę o powiadomienie nas, jaka kwota i przez jaki czas będzie wpłacana.

Państwa wpłaty będą gromadzone na specjalnym subkoncie. Decyzje o przyznaniu stypendium podejmuje Komisja Stypendialna, która jest organem statutowym szkoły. Oczywiście darczyńcy mogą mieć wpływ na tryb przyznawania stypendium, włącznie z inicjatywa utworzenia Kapituły stypendium. Jedynym stałym wyróżnikiem tego stypendium jest aby - zgodnie z wolą jego patrona Grzegorza Axentowicza - miało ono charakter socjalny a nie naukowy.

 

Wpłaty prosimy przekazywać na konto:

Społeczne Liceum Ogólnokształcące Nr 5 STO

05-822 Milanówek, ul. Fiderkiewicza 41

Nr. Konta IBAN: PL 61 9291 0001 0086 6938 2000 0010

Dla osób dokonujących wpłat z zagranicy kod SWIFT:  POLUPLPR

Z dopiskiem: Stypendium im. Grzegorza Axentowicza

W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z dyrektorem liceum pod numerem telefonu: 22 758 36 92